O nas

Kim jesteśmy i co robimy

 

Jesteśmy instytucją edukacyjną, która zajmuje się prowadzeniem kursów, szkoleń i kampanii społecznych z zakresu rozwijania potencjału intelektualnego i osobistego. Od 2004 roku dostarczamy najwyższej jakości usługi szkoleniowe. Stopniowo, dysponując potrzebnym kapitałem środków, wiedzy i specjalistów, wprowadzaliśmy bogatą gamę szkoleń dotyczącą zarówno metod nauki języka jak i kursów związanych z nowoczesnymi technikami uczenia się. Naszymi kursantami są dzieci od 3 roku życia, młodzież, dorośli, emeryci i renciści. Przeszkoliliśmy dotąd ponad 5000 kursantów.

Misją Akademii jest propagowanie stylu naturalnego uczenia się, który niesie zadowolenie i poczucie pewności siebie. Chcemy, aby każdy mógł uczyć się bez wysiłku. Jesteśmy przekonani, że poprzez docieranie do wewnętrznych zasobów i odkrywanie mocnych stron, można uczyć się w atmosferze odprężenia i radości. Nasze programy opieramy na najnowszych zdobyczach psychologii uczenia się oraz na głębokim szacunku dla możliwości twórczych każdego człowieka.

Naszą misję realizujemy nie tylko poprzez kursy i szkolenia komercyjne, ale również jesteśmy zaangażowani w programy formatu NON PROFIT, tj. Akademia Pedagoga , Akademia Rodzica i wiele innych akcji społecznych.

Nasze Akcje

Drzwi Otwarte
w Akademii

Każdego roku we wrześniu Akademia Nauki organizuje Dni Otwartych Drzwi. W każdą sobotę, środę i czwartek września zapraszamy na bezpłatne zajęcia pokazowe. To doskonała okazja aby przekonać się osobiście, że kursy w Akademii Nauki to najlepszy wybór dostępny na rynku.

Harmonogram tegorocznych Dni Otwartych Drzwi znajduje się na https://torunakn.pl/zajecia-dla-dzieci-2022/.

International
Kindergarten

Wydarzenie cykliczne organizowane wraz z organizacją studencką AIESEC, w ramach którego studenci zza granicy prowadzili zajęcia w przedszkolach toruńskich. Zwieńczeniem akcji było Talent Show, organizowane w Auli UMK, gdzie mali uczestnicy występowali wraz z praktykantami z różnych stron świata.

Tydzień
Bibliotek

Ogólnopolska akcja społeczna, organizowana wraz z Centrum Sztuki Współczesnej, której głównym celem była promocja czytelnictwa oraz popularyzacja bibliotek jako ważnego elementu rozwoju intelektualnego oraz kulturalnego Polaków.

Aiesec
University

Warsztaty językowe prowadzone przez studentów zza granicy, organizowane przez AIESEC, nad którymi Akademia przejęła patronat merytoryczny.

Festyn
Rodzinny

Wielka impreza cykliczna, organizowana na zakończenie roku szkolnego, w której udział brali kursanci i sympatycy Akademii.

Radosna Edukacja
Piękny Umysł Dziecka

Kampania społeczna, organizowana pod patronatem Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy, w ramach której odbyła się konferencja metodyczna dla nauczyciel, warsztaty z dziećmi oraz wykład dla rodziców, który poprowadziła p. Dorota Zawadzka.

Europejski Tydzień
Świadomości Dysleksji

Organizowany we współpracy m.in. z Toruńskim Ośrodkiem Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli, Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną, cykl warsztatów, spotkań i ćwiczeń, mający na celu propagowanie specyficznych trudności szkolnych.

Noc
w Akademii

Niespodzianka dla naszych kursantów, noc spędzona w naszej szkole w towarzystwie kolegów i koleżanek z Akademii, której celem jest popularyzacja literatury dziecięcej, dobra zabawa i pogłębianie więzi społecznych.

Referencje

 

Informacja o przetwarzaniu Państwa danych osobowych

 

Informacje o przetwarzaniu Państwa danych osobowych zamieściliśmy tutaj.