Mistrzowie matematyki

Mistrzowie matematyki - Poziom 1

Klasa 1

Kurs rozwoju talentów matematycznych małych dzieci opiera się na najlepszych metodykach nauki matematyki znanych i cenionych naukowców.

Mistrzowie matematyki - Poziom 2

Klasa 2

Ambitne zadania rozwiązujemy praktycznie oraz poprzez dobrą zabawę. Pokazujemy, że matematyka jest ciekawa i zabawna.

Mistrzowie matematyki - Poziom 3

Klasa 3

Matematyka, to umiejętność rozwiązywania problemów. Jej wartość jest tak ogromna, że nazywana jest „królową nauk”.

Mistrzowie matematyki - Poziom 4

Klasa 4

Dzieci uczestniczące w zajęciach Mistrzów Matematyki rozwijają pasję myślenie logiczne i matematyczne, oraz odkrywają, że matematyką można się bawić. Wyzwala to dużo radości i podnosi wiarę w siebie.

Mistrzowie matematyki - Poziom 5

Klasa 5-6

Matematyka, to umiejętność rozwiązywania problemów. Jej wartość jest tak ogromna, że nazywana jest „królową nauk”.

Mistrzowie matematyki - Poziom 6

Klasa 6-7

Dzieci uczestniczące w zajęciach Mistrzów Matematyki rozwijają pasję myślenie logiczne i matematyczne, oraz odkrywają, że matematyką można się bawić. Wyzwala to dużo radości i podnosi wiarę w siebie.

Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty

Program Mistrzowie Matematyki 8 dedykowany jest dla osób, które chcą przygotować się do zdania na najwyższym poziomie Egzaminu Ósmoklasisty.

Zajęcia z matematyki dla dzieci – odczarowujemy skomplikowane działania!

Wiele osób drży na myśl o nauce matematyki. Kojarzy się ona z niezrozumiałymi wzorami, zawikłanymi działaniami i niewiadomymi, które trudno wytłumaczyć. W naszej akademii obalamy ten mit! Z radością pokażemy Ci, że liczenie na każdym poziomie może być zabawą i nawet najmłodsi mogą je polubić. Stosujemy sprawdzone metody i indywidualne podejście do ucznia, dbamy o przyjemną atmosferę i stawiamy przede wszystkim na zrozumienie, a nie wkuwanie wzorów czy regułek. Z nami opanujesz matematykę na każdym poziomie.

Matematyka dla dzieci – pokonuj kolejne poziomy krok po kroku

W naszej szkole znajdziesz zajęcia z matematyki dla dzieci w każdym wieku. Pierwszy poziom – Mali Mistrzowie matematyki – jest dedykowany uczniom nauczania wszesnoszkolnego. Wystarczy, że maluch umie pisać i rozpoznaje liczby w zakresie 10. Na tej podstawie wprowadzimy go w świat coraz bardziej zaawansowanych działań, które będzie odkrywać z radością i zaciekawieniem. Wczesna nauka tej dziedziny rozwija w dziecku umiejętność:
• samodzielnego myślenia,
• logicznego rozwiązywania problemów,
• kojarzenia i wyciągania wniosków,
• odkrywania zależności.
Pozytywnie wpływa też na wyobraźnię i intuicję matematyczną, która przyda się na dalszych etapach edukacji.
Zajęcia prowadzimy dla uczniów z różnych grup wiekowych – proponujemy sześciopoziomowy kurs oraz korepetycje z matematyki, jeśli dziecko potrzebuje wytłumaczenia konkretnej tematyki, nadrobienia zaległości lub wsparcia przed egzaminami.

Zajęcia z matematyki dla dzieci – dlaczego warto nam zaufać?

Nasi instruktorzy to osoby z pasją. Dla nich ćwiczenia matematyczne to nie tylko suche obliczenia do wykonania. Zarażamy radością z odkrywania zależności i dochodzenia do rozwiązań przeróżnymi metodami. Wyróżnia nas indywidualne podejście do uczniów – doskonale wiemy, że w każdym tkwi potencjał, który trzeba odkryć, aby odnaleźć najlepszą drogę do nauczania. Gwarantując przyjazną atmosferę, zachęcamy dzieci do aktywnego uczestniczenia w zajęciach. Nasi kursanci nie boją się popełniać błędów i zadawać pytań – z pełną akceptacją rozwiewamy wszelkie wątpliwości i tłumaczymy niezrozumiałe kwestie. W swojej pracy wykorzystujemy sprawdzone techniki przekazywania wiedzy i metody stosowane przez światowe sławy dydaktyki.

Matematyka dla przedszkolaków i starszych dzieci

Należy podkreślić, że zadania z matematyki, z którymi kursanci spotykają się w naszej szkole, a także w edukacji, mają późniejsze odzwierciedlenie w życiu codziennym. Nie jest prawdą, że humaniści nie potrzebują algebry – tę naukę wykorzystuje się w praktyce każdego dnia, dlatego warto zadbać o wdrożenie w nią dzieci już w najmłodszym wieku. To wtedy maluchy chłoną nowe informacje jak gąbka, z łatwością przyswajają wiadomości i zapamiętują przekazywaną im wiedzę. Zajęcia z matematyki to zatem świetny wstęp do dalszego nauczania.

Egzamin ośmioklasisty – matematyka na wysokim poziomie

Najwyższy poziom nauki matematyki, jaki oferujemy, jest dedykowany uczniom ostatnich klas szkoły podstawowej. Chcesz przygotować się do egzaminu ośmioklasisty? Zależy Ci, aby z łatwością poruszać się po kolejnych zadaniach, swobodnie wykorzystując wzory i wykonując obliczenia bez zbędnego stresu? Na naszym kursie pokażemy Ci, jak to zrobić! Z nami poznasz skuteczne sposoby rozwiązywania problemów logicznych, z którymi spotykają się licealiści, a nawet studenci uczelni wyższych! To wszystko w miłej atmosferze i w pełnym zrozumieniu zasad matematycznych. Pamiętaj – u nas nie wkuwasz na pamięć, a odkrywasz potencjał matematyki i zanurzasz się w jej fascynujący świat.

Zapraszamy na nasze zajęcia z matematyki dla dzieci i młodzieży. Prowadzimy je w naszej placówce w Toruniu. Terminy lekcji oraz liczbę osób w grupach dostosowujemy do indywidualnych możliwości i potrzeb z uczestników, aby każdy czuł się u nas dobrze i efektywnie zgłębiał matematyczne tajniki. Poznaj proponowany program kolejnych poziomów i zapisz się na jeden z naszych kursów już dziś.

Zapisz się na bezpłatne zajęcia pokazowe z matematyki

Serdecznie zapraszamy!