Urodziny dla dzieci

Zapraszamy na niezapomniane Urodzinki

to wspaniała, aktywna przygoda w jednym z naszych 7 scenariuszy, stworzona przez doświadczonych metodyków Akademii Nauki
Tematy do wyboru:

1. Stolarskie dłubanki

To wyjątkowa okazja na rozwijanie umiejętności technicznych w towarzystwie przyjaciół. Poznajemy leśny świat, drogę “od drzewa do deski”, fachowe nazwy, narzędzia i całe stolarskie klimaty. Uczestnicy poznają różne rodzaje drewna, nauczą się jak liczyć wiek drzewa, a także mają szansę samodzielnie zmierzyć wilgotność drzewa. Każdy uczestnik wykona prosty drewniany przedmiot, który z dumą będzie mógł zabrać ze sobą do domu.

2. Laboratorium szalonego naukowca

Nasi odkrywcy samodzielnie wykonają szereg doświadczeń, podczas których poznają tajniki wiedzy chemicznej, bawiąc się przy tym znakomicie. Nie obędzie się też bez wybuchów, wielkiej piany i niespodzianek.. A to wszystko w oprawie tajemniczości i odrobiny szaleństwa. Będzie wybuchowo!

3. Lego konstruktorzy

Niezwykle kreatywne i pełne głośnej zabawy urodziny. Chyba nie ma nikogo kto nie lubiłby budować z klocków LEGO, a jeśli dodać do tego tablet po to, by móc zaprogramować stworzoną konstrukcję. Brzmi jak świetny urodzinowy plan, godny zwariowanych konstruktorów i nieustraszonych mechaników.

4. Detektywi na tropie

Grupa przyjaciół podczas swojej detektywistycznej przygody ma mnóstwo skomplikowanych zadań do wykonania. Podczas urodzinek dzieci wezmą udział w zabawach na spostrzegawczość, eksperymentach z niewidocznym pismem, poszukiwaniach zaginionych przedmiotów czy szyfrowaniu wiadomości!

5. Harry Potter – świat magii

Przygoda rozgrywana w świecie magii i czarodziejstwa! Na młodych adeptów sztuki magicznej czekają lekcje eliksirów czy gra w Quidditcha! Dzieci w czasie eksperymentów wyczarują zachód słońca, stworzą magiczne kulki mocy, a także będą miały okazję nauczyć się trudnej sztuki lewitacji przedmiotów!

6. Indiańska przygoda

A może podróż do wioski Indiańskiej? Kim byli, co robili, czy naprawdę potrafili przewidzieć pogodę!? Indiańska Przygoda to niesamowita podróż łącząca zręczność i zdolność logicznego myślenia! Nauczymy dzieci jak rozpoznawać zwierzęta po śladach, porozmawiamy wspólnie z dżinem z butelki, zapolujemy na bizony oraz przeprowadzimy próbę prawdziwego Indianina!

7. Piraci Kapitana Hook’a

Ahoj Piraci! Jesteście gotowi na morską przygodę! Wcielcie swoje pociechy w rolę prawdziwych piratów, którzy za pomocą mapy skarbów muszą dotrzeć do ukrytej nagrody! Dzieci staną naprzeciw wyzwaniom z różnych kategorii – celności, sprawności, mądrości, sprytu i odwagi! W trakcie podróży na uczestników rejsu czeka także tajemnicze spotkanie ze statkiem widmo, a także duchem z butelki!

Podczas urodzin zapewniamy:

• 2 godziny zabawy

• opiekę animatora

• drobną przekąskę

• zaproszenia urodzinowe

• zdjęcia w formie elektronicznej

• uśmiech na twarzach jubilata i jego gości

Koszt:

700 zł za grupę dzieci do 10 osób

każdy kolejny gość + 65 zł

(Możliwość udostępnienia sali i talerzyków do tortu dla rodziców gości za dodatkową opłatą.)

Serdecznie zapraszamy!