Dla kogo są zajęcia w Akademii Nauki?

🤔 Zastanawiasz się, czy możesz zapisać swoje dziecko na kurs w Akademii Nauki?
W takim razie już spieszymy z odpowiedzią i dokładnie powiemy co i jak 😉
🔵 W Akademii Nauki prowadzimy zajęcia dla:
 
✅ DZIECI PRZEDSZKOLNYCH:
🔸 Mały Odkrywca
Odkrywanie siebie, świata oraz fascynująca nauka czytania przez zabawę. Celem programu jest łagodne wprowadzenie dzieci w świat książki, nauki i wiedzy.
link: 
 
✅ DZIECI SZKOLNYCH:
🔸 Mądre dziecko → dla dzieci z klas od 1 do 6
Pierwszy program specjalnie skonstruowany jest dla dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę ze szkołą. Kurs ten jest odpowiedzią na potrzeby dziecka i rodzica w pierwszych dwóch latach nauki szkolnej.
Kolejny program stworzony został z myślą o dzieciach, które zakończą etap wczesnoszkolny i rozpoczną kształcenie w ramach przedmiotów. Dzieci doskonalą umiejętność czytania, zapamiętywania i uczenia się oraz rozwijają swoje poczucie własnej wartości.
link:
 
🔸 Mistrzowie Matematyki → dla dzieci z klas od 1 do 6
Matematyka, to umiejętność rozwiązywania problemów. Jej wartość jest tak ogromna, że nazywana jest „królową nauk”. Programy rozwoju zdolności matematycznych oparte na metodzie „Math Circle” prof. R. Kaplana z Uniwersytetu Harvarda.
link: 
 
🔸 Nastolatek z klasą → dla uczniów z klas 7 i 8
Program rozwoju umiejętności szkolnych, biegłości czytania i poczucia własnej wartości.
Nastolatek z klasą to program, skonstruowany z myślą o młodzieży, która mierzy się nie tylko z nauką, ale również, ze zmianami, które zachodzą w nich samych, związanych z dojrzewaniem. To świetny czas, żeby młodzi ludzie odkrywali tajemnice funkcjonowania swojego mózgu, pamięci, a także swoich emocji i uczuć. Techniki poznawane na kursie, rozwijające sprawność czytania i uczenia się pomagają w skróceniu czasu nauki i łagodzą szkolny stres.
link: 
 
🔔 Chcesz dowiedzieć się więcej? 😉
Przy każdym opisie zamieściliśmy link, w którym dowiesz się więcej na temat wybranego kursu. Dlatego… Nie zastanawiaj się dłużej i znajdź idealny kurs dla swojego dziecka.
Bo w Akademii Nauki każde dziecko rozwija skrzydła.
Każde – bez wyjątku 🦅