Zaległości szkolne? Szybko je nadrobimy!

Trzy miesiące przerwy w nauczaniu tradycyjnym… tylko trzy, czy aż trzy?🤔
12 marca 2020 świat uczniów, nauczycieli oraz rodziców stanął na głowie🤸♀ Przezornie wcześniej zrobiliśmy zapasy zakupów spożywczych czy aptecznych, jak również rezerwę kosmetyczną, ale na zamknięcie szkół nie mogliśmy się przygotować z wyprzedzeniem. Epidemię koronawirusa wzięliśmy na poważnie dopiero wtedy, kiedy rząd ogłosił całkowite zamknięcie ⛔
👩‍🏫 Nauczanie zdalne w klasach I – III to misja specjalna. Przekonał się o tym każdy rodzic, który znalazł się w takiej sytuacji. Zajęcia prowadzone online z pełnym zaangażowaniem nauczyciela bardzo chwalimy, negujemy natomiast wrzucane na platformę internetową materiały, do domowej realizacji.
I biedny rodzic załamuje ręce… a jeszcze biedniejszy pierwszaczek, który nie zdążył nauczyć się czytać w pierwszej klasie szkoły podstawowej, a lada chwila rozpoczyna kolejną partię materiału w klasie II! 😨
O tyle, o ile jeden rodzic poświęcił się domowej edukacji, bo miał taką możliwość, predyspozycje, środki czy finanse to kłopot jest mniejszy lub nie ma go wcale. Gorzej 😞 sytuacja wygląda z dziećmi, które nie miały tyle szczęścia, by realizować TAK JAK TRZEBA podstawę programową.
🤔 Jak nadrobić stracone trzy miesiące ?
Program edukacji wczesnoszkolnej jest rozpisany na 10 miesięcy nauczania, nie ma w nim miejsca na 3 miesięczną lukę. Do tego doszły wakacje, to w sumie 5 miesięcy bez kształcenia czy szlifowania podstawowych umiejętności programowych.
Na szczęście 🍀 na ratunek przychodzą kursy Mądrego Dziecka 🧠 realizowane w Akademii Nauki. Dzięki nim Twoje dziecko:
✔ szybko nauczy się czytać biegle
✔ nadrobi zaległości szkolne dzięki poznanym metodom zapamiętywania
✔ nauczy się jak się uczyć
✔ usprawni swoją koncentrację dzięki poznanym technikom
✔ uwierzy w swoje możliwości i nabierze pewności siebie
✔ a co najważniejsze nie będzie się stresować kolejnymi wymaganiami szkolnymi!


Kursy Mądre dziecko skierowane są do dzieci w wieku 7-13 lat 👇👇👇

Więcej o kursach dla dzieci

📍 Chcesz zobaczyć jak wyglądają zajęcia na żywo?
Zapisz się na bezpłatną lekcję próbną 👇👇👇

 Bezpłatne zajęcia pokazowe – harmonogram