JUŻ 20 LISTOPADA 2016

TYSIĄCE POLAKÓW W CAŁYM KRAJU POZNA NAJBARDZIEJ PRESTIŻOWE TESTY JĘZYKOWE NA ŚWIECIE, 

NAJBARDZIEJ PRZYJAZNE DLA ZDAJĄCYCH – 

TOEIC® I TOEFL®

Dołącz do Wielkiego Testu Języka Angielskiego

20 listopada 2016r.

godz. 11.00

AULA UMK

przekonaj się jak dobrze znasz angielski!
bez cienia stresu
zupełnie bezpłatnie

z całą rodziną

dla siebie

YES, YOU CAN!

Misja Wielkiego Testu Języka Angielskiego

Misją WTJA jest promowanie potrzeby kształcenia językowego. To wydarzenie ma uświadamiać Polakom, że angielski jest w tej chwili podstawą samorozwoju i osiągnięcia sukcesów zawodowych. Znajomość tego języka otwiera dostęp do wszelkiej potrzebnej wiedzy. Wielki Test Języka Angielskiego ma również na celu wyrównywanie szans. Dzięki tej społecznej inicjatywie istnieje coroczna możliwość bezpłatnego sprawdzenia swoich kompetencji językowych przez Polaków (kontrolowanie samorozwoju językowego).

Organizatorem Wielkiego Testu Języka Angielskiego w Toruniu jest Akademia Nauki, instytucja edukacyjna, która zajmuje się prowadzeniem kursów, szkoleń i kampanii społecznych z zakresu rozwijania potencjału intelektualnego i osobistego. Od 2004 roku dostarcza najwyższej jakości usługi szkoleniowe. Kursantami Akademii są dzieci od 3 roku życia, młodzież, dorośli, emeryci i renciści. Akademia jest akredytowanym partnerem ETS Global i jednocześnie ośrodkiem egzaminacyjnym najbardziej rozpoznawalnych kursów językowych tj. TOEIC Listening & Reading, WIDAF, TFI.

Partnerami Wielkiego Testu Języka Angielskiego tego wydarzenia w Toruniu zostali m.in. Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Samorząd Studencki UMK, AIESEC, Oxford University Press.

Partnerem Wielkiego Testu Języka Angielskiego już po raz kolejny jest ETS Global – międzynarodowy wydział Educational Testing Service (ETS) – organizacji non-profit z siedzibą w Princeton, USA – światowego lidera w dziedzinie oceny znajomości języków obcych i badań edukacyjnych.

ETS udostępni fragmenty profesjonalnych, uznanych na całym świecie certyfikatów TOEIC® i TOEFL Junior® podczas Wielkiego Testu Języka Angielskiego w całej Polsce.

To wyjątkowa okazja sprawdzenia swojej znajomości angielskiego – i to zupełnie bezpłatnie! Przekonaj się dlaczego miliony ludzi na świecie – dzieci, młodzież i dorośli – przystępują do testów ETS, bez zbędnego stresu. Testy językowe ETS są testami diagnostycznymi, co oznacza, że zawsze się je zdaje. Twój wynik uzyskany podczas Wielkiego Testu będzie zawierał odniesienie do poziomów biegłości językowej Rady Europy (skala CEFR) lub będzie wyrażony na wykresie (dzieci w wieku 8-12 lat).

Wielki Test Języka Angielskiego odbędzie się już w niedzielę 20 listopada 2016r. o godzinie 11.00 w Auli UMK. Aby wziąć w nim udział wymagana jest wcześniejsza rezerwacja poprzez formularz na stronie:

Wielki Test Języka Angielskiego w Toruniu 2016