KorneliaKornelia Jasieniecka

Absolwentka pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej oraz pedagogiki specjalnej. Już jako dziecko wiedziała, że chce zostać nauczycielką. Jej pasją są motocykle. Stara się ciągle rozwijać zawodowo i prywatnie. W wolnej chwili lubi obejrzeć dobry film lub pójść na rower, rolki czy basen. Spontaniczna, wesoła, z pozytywnym nastawieniem do świata. Uważa, że warto jest wspierać dzieci w rozwoju samodzielności już od najmłodszych lat. Dzięki pracy z dziećmi łączy swoje zainteresowania oraz umiejętności spełniając tym samym swoje marzenia

 


NataliaRezmerMrowczynskaNatalia Rezmer-Mrówczyńska

Z zawodu jestem polonistą i archiwistą. Studia magisterskie i doktoranckie ukończyłam na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Pracuję z dziećmi, młodzieżą oraz z osobami dorosłymi. Prowadziłam warsztaty i kursy w różnym zakresie, przygotowując dzieci do konkursów, olimpiad, egzaminów oraz codziennych lekcji.

Najważniejsze jest dla mnie pobudzanie młodszych i starszych uczestników zajęć do twórczego działania, kreatywnego zdobywania wiedzy i czerpania radości z nauki – tak, żeby w nauczaniu odkrywać własne pasje, wiele przyjemności, a nauka stawała się wspaniałą podróżą.


Małgorzata Poznańska

Jestem absolwentką NKJO pod opieką naukowo-dydaktyczną UMK w Toruniu, a dodatkowo zdobyłam licencjat na UMK. Obecnie ukończyłam edukację wczesnoszkolną i przedszkolną również na tej uczelni i uzyskałam tytuł magistra. W Akademii Nauki prowadzę  zajęcia z j.ang. i j.niem. oraz pracuję jako trener efektywnej nauki. Lubię pracę z dziećmi i sądzę, że są one najbardziej wiarygodnymi słuchaczami. Jestem osobą młodą, lubię wyzwania i czuję się jak sprinter, któremu w trakcie biegu na 100 metrów zmieniono dystans i postawiono nowe cele.

Kreatywność to moja mocna strona.


 KasiaKilanowskaKasia Kilanowska

Z wykształcenia nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego. Pracuję również w żłobku z maluszkami. Prywatnie, jestem szczęśliwą żoną i mamą niespełna rocznej Mai. Biegam z aparatem łapiąc chwile, niestety tylko amatorsko 😉 Praca z dziećmi daje mi wiele satysfakcji, a największą nagrodą jest uśmiech dziecka.