Nina Czerwińska

Od kilku lat uczę języka angielskiego dzieci i dorosłych. Staram się aby moje zajęcia były efektywne, dopasowane do potrzeb kursantów oraz ciekawe. Uczestniczę w grupach dyskusyjnych nauczycieli, aby czerpać inspirację do własnych lekcji oraz wymieniać niezbędne doświadczenia. Lubię kreatywne rozwiązania. Uważam, że nauka języków obcych nie tylko ćwiczy umysł, ale również wzbogaca duszę.

Lubię systematyczność, ale wśród wypracowanych codziennych rytuałów szukam powiewu wyjątkowości, tak aby móc cieszyć się chwilą. Całym sercem zgadzam się z Albertem Einsteinem, że „życie można przeżyć tylko na dwa sposoby: albo tak, jakby nic nie było cudem, albo tak, jakby cudem było wszystko”. Jest to jedna z myśli, która w życiu dodaje mi otuchy. Miło, w swoim małym wewnętrznym świecie, być po stronie cudu 🙂


Lektorzy_03Ariel Agaciński

Absolwent filologii angielskiej ze specjalizacją nauczycielską na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Jego największą pasją jest muzyka i wszystko co z nią związane, od śledzenia nowości na rynku muzycznym, chodzenie na koncerty aż po systematyczne powiększanie swojej kolekcji płyt i kaset. Uwielbia czytać książki, uprawiać sport oraz podróżować. Największa zaleta? Ogromne pokłady cierpliwości i zrozumienia dla wszystkich kursantów.

 

 


KarolFlisKarol Flis

Uczenie to moja pasja i przyjemność. Masz wątpliwości – fachowo je wyjasnię, boisz sie mówic – pomogę Ci się otworzyć. Moim celem jest dać Tobie swobode wymowy i nauczyć jak radzić sobie w codziennym kontakcie z angielskim.


DavideJoriDavide Jori

Znacie jakiegoś „Italiano Vero”? To ja! Prawdziwy Włoch, też prawdziwy mieszkając w Toruniu ! Jak kot, lubię szukać i odkrywać fajne rzecze. W moim życiu, fantazja to coś ważnego, ale lubię też klasyczne rzeczy jak Dante Alighieri, Leonardo Da Vinci, pizza i regionalne polskie piwo. Uwielbiam też grać na gitarze i, chociaż nie umiem, także śpiewać.


MaciejCarskiMaciej Carski

Ukończyłem Filologię Angielską na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika a wcześniej Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Toruniu. Pracuję jako nauczyciel od 1998 roku i… wciąż uwielbiam moją pracę 😉 Mogę stwierdzić, że uczyłem na prawie każdym etapie edukacyjnym – w szkole podstawowej, gimnazjum, liceum, technikum, szkole wyższej i w szkołach prywatnych – ogrom doświadczeń, które wykorzystuję obecnie w Akademii Nauki. W wolnym czasie zamieniam się w koncertowo-płytowego muzycznego freak’a lub ratuję kolejny świat w grach komputerowych 😉