Mistrzowie matematyki 8

Mistrzowie matematyki

Program rozwoju kompetencji matematycznych i przygotowania do egzaminów ósmoklasisty

Program Mistrzowie Matematyki 8 dedykowany jest dla osób, które chcą przygotować się do zdania na najwyższym poziomie Egzaminu Ósmoklasisty.

Jednak nie tylko to jest celem tego kursu…

Uczestnicy, poprzez rozwiązywanie problemów logicznych i zadań nie tylko z poziomu szkoły podstawowej, ale również z poziomu szkoły średniej a nawet studiów, będą rozwijali swoje kompetencje matematyczne na bardzo wysokim poziomie.

Nabyte umiejętności pozwolą nie tylko zdać egzamin na koniec ósmej klasy, ale również świetnie radzić sobie z zadaniami, które pojawią się w przyszłości na kolejnym poziomie edukacyjnym, czyli w wymarzonym liceum czy technikum.

Program oparty jest na znanych i sprawdzonych metodykach nauki matematyki, opracowanych przez Ellen i Roberta Kaplan, profesorów z Harwardu, dlatego skupiamy się podczas zajęć na zagadnieniach kluczowych do rozumienia matematyki. Jest to na przykład umiejętność udowadniania bądź obalania matematycznych twierdzeń, czy równie ważna umiejętność przekształcania i wyprowadzania wzorów matematycznych. Pozwala to lepiej rozumieć matematykę, osiągać lepsze rezultaty i czuć się bezpieczniej na lekcjach z przedmiotów ścisłych.

Program – Mistrzowie Matematyki 8

W programie między innymi:
 1. Dowodzenie
 2. Potęgi
 3. Pierwiastki
 4. Funkcje
 5. Równania wymierne i niewymierne
 6. Ciągi
 7. Geometria przestrzenna
 8. Figury na płaszczyźnie
 9. Drzewka stochastyczne czyli rachunek prawdopodobieństwa
 10. Kombinatoryka
 11. Nierówności wymierne
 12. Równania wielomianowe
 13. Kredyty i lokaty
 14. Matematyka wedyjska
 15. Soroban, liczydło japońskie, które rozwija umiejętność szybkiego rachowania i intuicję matematyczną

Ponadto, w trakcie programu pojawi się wiele informacji na temat „obsługi” mózgu, wiedza na temat wyłączania tzw. „trybów alarmowych mózgu gadziego” i przełączania się bardzo wydajny „tryb korowy”, które przydadzą się każdemu młodemu człowiekowi nie tylko podczas nauki matematyki.

Wiedza ta jest bardzo praktyczna, pozwala przygotować się do przyszłych wyzwań i czuć większy spokój i pewność siebie na lekcjach matematyki.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w kursie!

Jak wygląda kurs?

Kurs składa się z 26 spotkań, które odbywają się raz w tygodniu. Każde spotkanie podzielone jest na dwa bloki po 45 minut.

Zajęcia rozpoczynają się w ostatnim tygodniu września lub na początku października.

Cena kursu

Płatność miesięczna:

8 rat x 350 zł

Płatność jednorazowa:

2600 zł

Warsztaty dla rodziców

Rodzice dzieci biorących udział w kursie, również mogą rozwijać swoje kompetencje i umiejętności. Proponujemy Państwu udział w bardzo ciekawych warsztatach rozwojowych, na których będziemy przybliżać ciekawe zagadnienia związane z psychologią dziecka i rodzica. Uczestnicy tych warsztatów, bardzo je sobie cenią.

Zapisz dziecko na bezpłatną lekcję pokazową

Twoje dziecko i Ty możecie wspólnie przekonać się, jak świetną zabawą i pożyteczną nauką są nasze kursy. Miejsce na bezpłatną lekcję pokazową czeka na Ciebie (liczba miejsc jest ograniczona).

Zadzwoń do nas i umów się na lekcję!

+48 56 652 17 18

+48 726 775 767

Nasz sekretariat chętnie odpowie Ci również na wszelkie inne pytania dotyczące naszych kursów.

Informacje na temat terminów lekcji pokazowych oraz harmonogram zajęć

Serdecznie zapraszamy!