WAKACJE Z ANGIELSKIM DLA DOROSŁYCH Z WOLNYM CZASEM

 

Czy nauka jest tylko dla młodych? Czy można być za starym na naukę? Nigdy!

Zdolność do nauki to stała cecha naszego organizmu, to ewolucyjny mechanizm służący przetrwaniu. Najwięcej, najszybciej i najtrwalej uczymy się w pierwszych latach życia, kiedy nasz mózg posiada nadmierne ilości świeżutkich neuronów, co wcale nie znaczy, że jako dorośli tracimy umiejętność przyswajania. Zastanawialiście się, dlaczego aktorzy lub profesorowie akademiccy w bardzo podeszłym wieku mają często świetną pamięć i zdolność uczenia się, a niektóre osoby już w średnim wieku narzekają, że z wiekiem nic nie wchodzi im do głowy? Mózg, podobnie jak nasze mięśnie, aby działać długo i sprawnie, wymaga ćwiczeń.

Doskonałym sposobem na regularne usprawnianie naszego umysłu jest nauka języka obcego. Seniorzy, którzy zapisują się na zajęcia do Akademii Nauki, kierują się często praktycznymi potrzebami takimi, jak porozumiewanie się podczas wycieczek zagranicznych czy odwiedzin u dzieci mieszkających na emigracji. Szybko jednak zaczynają odczuwać, że powtarzanie słówek i przyswajanie zasad obcej gramatyki usprawnia też ich pamięć i zdolności dalszej nauki. Ba! Mózg, który trenuje, podobnie jak ćwiczone regularnie ciało, jest lepiej dotleniany, ma lepsze krążenie krwi, a to sprawia, że seniorzy, którzy uczęszczają odpowiednio często na lekcje zaczynają odczuwać przypływ energii do działania i poprawę nastroju.

Czy więc nauka to zdrowie? W to wierzymy w Akademii i zachęcamy wszystkich, bez względu na wiek, do ciągłego samorozwoju.

OFERTA WAKACYJNA:

💜 praktyczne konwersacje tylko po angielsku

💜 kilka poziomów trudności do wyboru

💜 profesjonalni i serdeczni lektorzy

💜 kameralne grupy

💜 bez podręczników i pisaniny

💜 słuchanie i rozumienie piosenek i filmów po angielsku

💜 przy ładniej pogodzie przewidziane zajęcia w plenerze i dodatkowe atrakcje w przestrzeni miejskiej także po angielsku 🤓

 

1 miesiąc: LIPIEC lub SIERPIEŃ – 4 SPOTKANIA PO 2 H – 160 zł (20 zł/h)

2 miesiące: LIPIEC + SIERPIEŃ – 8 SPOTKAŃ – 300 zł (18,75 zł/h)

 

ZAPISY POD NUMEREM TELEFONU 727 775 767 LUB OSOBIŚCIE W SEKRETARIACIE AKADEMII NAUKI UL. ŚW. KATARZYNY 4

A TAKŻE PRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY:

Dodaj komentarz