PÓŁKOLONIE ZIMOWE 2019

DETEKTYWISTYCZNE ŚLEDZTWO – NA TROPIE ZABAW Z DZIECIŃSTWA NASZYCH RODZICÓW.

Terminy do wyboru:

14-18 stycznia 2019

21-25 stycznia 2019

Zapraszamy w godz.: 8:00 – 17:00

W cenie dzieci mają zapewniony dwudaniowy obiad, napoje, podwieczorek, ubezpieczenie, opiekę wykwalifikowanych trenerów, świetną zabawę!

Cena: 450,00 PLN

Dla naszych obecnych i byłych kursantów 10% zniżki.

Zapisy:

e-mail: sekretariat@torunakn.pl

telefon: 56 652 17 18

adres: Toruń, ul. Św. Katarzyny 4

lub poprzez formularz on-line

Dokumenty do pobrania:

 


W PROGRAMIE:

Detektywistyczne śledztwo:

Gra fabularna, wzbudzająca pasję odkrywania, tropienia i sprawdzania. Zabawy pobudzające wyobraźnię, kreatywność i umiejętność logicznego myślenia.

Gry i zabawy sportowe:

Kreatywne zabawy rozwijające zainteresowanie grami, szczególnie tymi, sprzed 20 lat, które mają na celu nie tylko popularyzację sportu, ale i zachęcanie dzieci do poznania świata młodości ich rodziców.

Budowanie i programowanie robotów:

Ponadczasowe zestawy LEGO. Rozwijanie zdolności logicznego myślenia. Pobudzanie wyobraźni przestrzennej.

Trening interpersonalny, rozwój inteligencji emocjonalnej i społecznej:

Zabawy integracyjne uczące asertywnych zachowań i szacunku do drugiego człowieka. Warsztaty dające możliwość pracy z własnymi emocjami. Wspólne rozwiązywanie zagadek.

Trening pamięci:

Techniki pamięciowe, ćwiczenia spostrzegawczości, łamigłówki i zagadki logiczne.

Bajkoterapia:

Głośne czytanie ma wpływ na rozwój emocjonalny dzieci, rozwija język, pamięć i wyobraźnię, wzmacnia poczucie własnej wartości, uczy myślenia i poprawia koncentrację.

Eksperymenty naukowe:

Przed uczestnikami staną różne zadania do wykonania, a wśród nich doświadczenia, które pozwolą zrozumieć wiele zmian zachodzących w przyrodzie.

Dodatkowe atrakcje:

Wyjście na basen, seans filmowy w kinie, dogoterapia, warsztaty stolarskie, warsztaty fotograficzne, zabawy w escape room, wycieczka na Barbarkę, warsztaty językowe.


Zapisz się on-line:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym dla potrzeb marketingowych Akademia Nauki Ewelina Kornowicz z siedzibą w Toruniu (zgodnie z ustawą z dnia 29.09.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883). (wymagane)