fbpx

Wakacje Mamy z dzieckiem: „Akdemia na plaży przygód”

Drogie Mamy,

czy zastanawiałyście się kiedyś, jak pogodzić wakacyjny relaks z opieką nad Waszymi pociechami? Potrzebujecie chwili czasu spędzonej z dala od rutynowych zajęć, a nie chcecie rozstawać się z dziećmi? Nie macie planów od 8 do 15 lipca? My w Akademii mamy idealne rozwiązanie:

Wakacje Mamy z Dzieckiem: „Akademia na plaży przygód”

 

W oparciu o nasze inspirujące doświadczenia rodzicielskie, sprawdzone pomysły w organizacji tematycznych programów szkoleniowo – edukacyjnych, z przyjemnością zapraszamy na wyjątkowe Wakacje mamy z Dzieckiem nad morzem. Do wyjazdu zachęcamy szczególnie te Mamy, które chcą uczestniczyć w pierwszym wakacyjnym obozie swoich Dzieci, a ponadto spędzić aktywne i urocze wakacje.

Pragniemy, aby nasze wakacje były dla Maluchów niezapomnianym przeżyciem, podczas którego będą mogły wykazać się samodzielnością i dzielnością, a dla Mam chwilą odpoczynku, relaksu i możliwością spędzenia wyjątkowego czasu razem z własnymi Dziećmi. Zależy nam, aby w zabieganym świecie Każdy miał szansę choć na chwilę przystanąć i wspólnie z najbliższymi przeżyć niezapomnianą przygodę.

Nasze wakacje, to 7 dni spędzonych w klimatycznym, spokojnym Ośrodku Wypoczynkowym w Dąbkowicach. 7 dni, podczas których Mamy i dzieci doświadczą wielu atrakcji przygotowanych przez Trenerów Akademii Nauki.

Jak wygląda dzień Wakacji Mamy z Dzieckiem?

Każdego dnia przygotowaliśmy blok zajęć wspólnych dla całych Rodzin, a także zarezerwowaliśmy czas wyłącznie dla relaksu Mam. W tym czasie Maluchy biorą udział w animacjach, grach i zabawach, przygotowanych specjalnie dla nich.

W programie m.in. zabawy integracyjne, zajęcia sportowe, zabawy z mapą i podchody, kreatywne zabawy plastyczne, wspólne wieczorki czytelnicze, występy muzyczne, sesje gier planszowych, tworzenie scenariusza i nagrywanie filmu, i mnóstwo innych atrakcji 🙂

Termin: 8-15.07.2015r.

Miejsce: Ośrodek „Mierzeja” w Dąbkowicach

Koszt: 2000 zł (cena za Mamę i jedno dziecko)

Cena zawiera noclegi w pokoju 2-osobowym, całodzienne wyżywienie i opiekę Trenerów Akademii

Więcej informacji pod numerem telefonu: 56 652 17 18

Gwarantujemy mnóstwo przygód i niezapomniane wspomnienia 🙂