Nina Czerwińska

Od kilku lat uczę języka angielskiego dzieci i dorosłych. Staram się aby moje zajęcia były efektywne, dopasowane do potrzeb kursantów oraz ciekawe. Uczestniczę w grupach dyskusyjnych nauczycieli, aby czerpać inspirację do własnych lekcji oraz wymieniać niezbędne doświadczenia. Lubię kreatywne rozwiązania. Uważam, że nauka języków obcych nie tylko ćwiczy umysł, ale również wzbogaca duszę.

Lubię systematyczność, ale wśród wypracowanych codziennych rytuałów szukam powiewu wyjątkowości, tak aby móc cieszyć się chwilą. Całym sercem zgadzam się z Albertem Einsteinem, że „życie można przeżyć tylko na dwa sposoby: albo tak, jakby nic nie było cudem, albo tak, jakby cudem było wszystko”. Jest to jedna z myśli, która w życiu dodaje mi otuchy. Miło, w swoim małym wewnętrznym świecie, być po stronie cudu 🙂


Lektorzy_03Ariel Agaciński

Absolwent filologii angielskiej ze specjalizacją nauczycielską na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Jego największą pasją jest muzyka i wszystko co z nią związane, od śledzenia nowości na rynku muzycznym, chodzenie na koncerty aż po systematyczne powiększanie swojej kolekcji płyt i kaset. Uwielbia czytać książki, uprawiać sport oraz podróżować. Największa zaleta? Ogromne pokłady cierpliwości i zrozumienia dla wszystkich kursantów.


Lektorzy_06Mateusz Moś

Ukończyłem studia licencjackie w Bydgoszczy na kierunku Filologia Angielska o specjalizacji: językoznawstwo. Obecnie jestem na czwartym roku studiów Filologii Angielskiej o tej samej specjalizacji.

Moim ulubionym tematem są: eufemizmy, kolokacje i idiomy. Oprócz języka angielskiego, uczę się języka norweskiego i francuskiego.
W wolnych chwilach gram na perkusji i w piłkę nożną.
Moją ulubioną książką jest: „Adventures of Huckleberry Finn”.


Tomasz Pyrzewski

W głębi duszy Wiking, interesujący się wczesnym średniowieczem i kulturą azjatycką. Kucharz-amator oraz pasjonat języka angielskiego, który ciągle stara rozwijać się w obu dziedzinach. Czas wolny spędzający na skrupulatnym dzieleniu go pomiędzy wszystkie zainteresowania – na szczęście niektóre da się łączyć.

 

 

 


KarolFlisKarol Flis

Uczenie to moja pasja i przyjemność. Masz wątpliwości – fachowo je wyjasnię, boisz sie mówic – pomogę Ci się otworzyć. Moim celem jest dać Tobie swobode wymowy i nauczyć jak radzić sobie w codziennym kontakcie z angielskim.


DavideJoriDavide Jori

Znacie jakiegoś „Italiano Vero”? To ja! Prawdziwy Włoch, też prawdziwy mieszkając w Toruniu ! Jak kot, lubię szukać i odkrywać fajne rzecze. W moim życiu, fantazja to coś ważnego, ale lubię też klasyczne rzeczy jak Dante Alighieri, Leonardo Da Vinci, pizza i regionalne polskie piwo. Uwielbiam też grać na gitarze i, chociaż nie umiem, także śpiewać.


MaciejCarskiMaciej Carski

Ukończyłem Filologię Angielską na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika a wcześniej Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Toruniu. Pracuję jako nauczyciel od 1998 roku i… wciąż uwielbiam moją pracę 😉 Mogę stwierdzić, że uczyłem na prawie każdym etapie edukacyjnym – w szkole podstawowej, gimnazjum, liceum, technikum, szkole wyższej i w szkołach prywatnych – ogrom doświadczeń, które wykorzystuję obecnie w Akademii Nauki. W wolnym czasie zamieniam się w koncertowo-płytowego muzycznego freak’a lub ratuję kolejny świat w grach komputerowych 😉


AlicjaWisniewskaAlicja Wiśniewska

Bonjour! Od dzieciństwa jestem zakochana w języku francuskim, krajach frankofońskich i w ich kulturze. W dorosłym życiu skończyłam NKJO i UMK na kierunku filologia romańska. Obecnie nauczyciel języka francuskiego w przedszkolu, szkole podstawowej oraz gimnazjum, a dodatkowo lektor prowadzący zajęcia indywidualne oraz grupowe w Akademii Nauki. Na stałe współpracuję ze Stowarzyszeniem Nauczycieli Języka Francuskiego PROF-EUROPE, dzięki czemu jestem cały czas na bieżąco z najnowszymi metodami nauczania czy przepisami oświatowymi. W weekendy zajmuję się swoją drugą pasją – psychologią, a w wolnych chwilach zagłębiam się w gramatyce francuskiej, aby swoim uczniom w prosty sposób wytłumaczyć wszystkie zawiłości języka francuskiego. Angażuję się także w pomoc innym poprzez koordynowanie projektów wolontariackich. To jednak nauczanie jest moją największą pasją, a w swojej pracy uwielbiam wykorzystywać dokumenty autentyczne, gazety, piosenki czy gry i zabawy językowe które uczą nas języka mówionego.


Sergio Mubarqui

My name is Sergio Mubarqui, I’ am 37 years old and I am originally from Argentina; however Ive’ been living in California, USA with my family since 2002.
I am a very active man, always looking for something new to do, and discover. I enjoy meeting new people as well as making new friends no matter where I go. I am interested in hospitality industry, and love to learn new languages. Therefor, I came to Poland to experience the living in this country as well as studying the Polish language, which is very hard to learn, Ale to jest mozliwe!!!
And I dont have nothing else to say, besides expressing my gratitude to this amazing country 🙂


Wojciech Myszke

Wojciech przez 11 lat przebywał w Londynie gdzie ukończył studia na London South Bank University. Jest również absolwentem amerykańskiego uniwersytetu Clark w Massachussets, USA gdzie ukończył studia w zakresie komunikacji oraz MBA. Pasjonuje się nauką oraz kulturą i historią Wielkiej Brytanii. W wolnym czasie jest wolontariuszem w schronisku dla zwierząt w Toruniu. Obecnie w trakcie studiów podyplomowych z Pedagogiki 🙂