Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem zajęć i terminów startów grup w roku szkolnym 2017/2018:

Zajęcia dla Dzieci

Zajęcia z języka angielskiego

Hello English 3-4 latki

  • sobota 13.30 – 14.20 – start 7.10.2017
  • wtorek 16.15 – 17.05 – start 3.10.2017

Hello English 5-6 latki

  • sobota 13.30 – 14.20 – start 7.10.2017
  • wtorek 17.15 – 18.05 – start 3.10.2017

Fast English klasa I-III

  • sobota 9.00 – 10.50 – start 7.10.2017
  • środa 16.15 – 18.05 – start 4.10.2017

Fast English klasa IV-VI

  • sobota 11.30 – 13.20 – start 7.10.2017
  • czwartek 16.15 – 18.05 – start 5.10.2017

Junior (j. angielski dla gimnazjalistów)

  • sobota 9.00 – 10.50 – start 7.10.2017
  • piątek 16.15 – 18.05 – start 6.10.2017

Zajęcia z Efektywnej Nauki

Mały Odkrywca (Zaczarowany zajączek) 3-4 latki

  • sobota 11.30 – 13.15 – start 7.10.2017
  • czwartek 16.15 – 18.00 – start 5.10.2017

Mały Odkrywca (Przygoda na bezludnej wyspie) 4-6 latki

  • sobota 11.30 – 13.15 – start 7.10.2017
  • czwartek 16.15 – 18.00 – start 5.10.2017

Mądre Dziecko I-II klasa

  • sobota 11.30 – 13.45 – start 7.10.2017

Mądre Dziecko I-III klasa

  • środa 16.15 – 18.30 – start 4.10.2017

Mądre Dziecko III-IV klasa

  • sobota 9.00 – 11.15 – start 7.10.2017

Mądre Dziecko V-VI klasa

  • sobota 9.00 – 11.15 – start 7.10.2017

Mądre Dziecko IV-VI klasa

  • wtorek 16.15 – 18.30 – start 3.10.2017

Gimnazjalista z Klasą

  • sobota 11.30 – 13.45 – start 7.10.2017

Zajęcia z Matematyki

Matematyka 5-6 latki

  • sobota 9.30 – 11.15 – start 7.10.2017
  • piątek 16.15 – 18.00 – start 6.10.2017

Matematyka I-III klasa

  • sobota 9.30 – 11.15 – start 7.10.2017
  • poniedziałek 16.15 – 18.00 – start 2.10.2017

Matematyka IV-VI klasa

  • sobota 11.30 – 13.15 – start 7.10.2017
  • czwartek 16.30 – 18.15 – start 5.10.2017

Zajęcia z Robotyki

Robotyka WeDo 5-11 latki

  • sobota 9.30 – 11.00 – start 7.10.2017
  • czwartek 16.15 – 17.45 – start 5.10.2017

Robotyka NXT

  • sobota 11.30 – 14.00 – start 7.10.2017
  • środa 16.15 – 18.45 – start 4.10.2017

Projekt 'Wolność Mówienia'

Wolność Mówienia – grupa A1
wtorki i czwartki; godz. 18.00 – 20.00
start grupy: 10.10.2017r.


Wolność Mówienia – grupa A2
wtorki i czwartki; godz. 18.00 – 20.00
start grupy: 11.10.2017r.


Wolność Mówienia – grupa B1
poniedziałki i środy; godz. 16.00 – 18.00
start grupy: 9.10.2017r.


Wolność Mówienia – grupa B2
środy i czwartki; godz. 16.00 – 18.00
start grupy: 10.10.2017r.


Wolność Mówienia – grupa C1
wtorki i piątki; godz. 16.00 – 18.00
start grupy: 10.10.2017r.


Be Happy – grupa podstawowa
poniedziałki i środy; godz. 16.00 – 18.00
start grupy: 9.10.2017r.


Be Happy – grupa rozszerzona
wtorki i czwartki; godz. 16.00 – 18.00
start grupy: 10.10.2017r.

Uniwersytet III Wieku

Harmonogram zajęć Uniwersytety III Wieku zostanie zamieszczony niedługo.

UWAGA! Harmonogram może ulec zmianie!